Usługi składowania Warszawa

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightWarszawakeyboard_arrow_rightUsługi składowania Warszawa

Uniq Logistic Warszawa

Usługi magazynowania Warszawa

Oddział Uniq Logistic w Warszawie świadczy m.in. usługę składowania towarów, standardowych, niebezpiecznych (ADR) oraz celnych (magazyn czasowego składowania). Poza standardowymi czynnościami tj. przyjęcie, umieszczenie na regale, wydanie, oferujemy Klientom szereg innych usług tj. wstępna kontrola jakości, sortowanie, przepakowywanie, etykietowanie, dystrybucja do końcowych odbiorców.

Value-Added Services dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymogów Klienta. Nasi pracownicy w Warszawie posiadają bogate doświadczenie w organizowaniu łańcuchów dostaw, dlatego dbają o każdy szczegół podczas realizacji zlecenia, by zagwarantować punktualność dostaw i wyeliminować błędy. Dzięki systemowi WMS nie tylko my, ale także każdy z naszych Klientów posiada pełną wiedzę i kontrolę nad ilością składowanego towaru (każdego dnia sporządzamy i wysyłamy raporty).

Uniq Logistic – Twój operator logistyki!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear