Transport doładunkowy i drobnicowy Poznań

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightPoznańkeyboard_arrow_rightTransport doładunkowy i drobnicowy Poznań

Uniq Logistic Poznań

Transport LTL Poznań

Transport doładunkowy i drobnicowy LTL to proces złożony z wielu, często specjalistycznych usług. Spedytorzy z oddziału Uniq Logistic zlokalizowanego w Poznaniu ma ją bardzo duże doświadczenie oraz wiedzę w zakresie organizowania transportu krajowego i międzynarodowego dla ładunków, które nie zajmują całej powierzchni ładunkowej samochodu. Uniq Logistic posiada własne samochody dostawcze i ciężarowe, a dodatkowo współpracuje z wieloma partnerami oraz przewoźnikami, dzięki którym odpowiada na zróżnicowane potrzeby Klientów centralnej Polski.

Terminowość dostaw, rzetelność, elastyczność, konkurencyjność stawek, otwartość na potrzeby Klienta, stały kontakt z podwykonawcą, możliwie najkrótszy czas dostawy od nadawcy do odbiorcy to nasze największe atuty. Na każdym etapie realizacji zlecenia dbamy o wszystkie, choćby najdrobniejsze szczegóły, ponieważ zależy nam, aby nasze usługi były na wysokim poziomie, ale także by w pełni odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom Klienta.

Poznaj naszą ofertę!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear