Transport międzynarodowy Łódź

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightŁódźkeyboard_arrow_rightTransport międzynarodowy Łódź

UNIQ LOGISTIC ŁÓDŹ

Międzynarodowe usługi transportowe Łódź

Transport międzynarodowy Łódź to kompleksowe usługi na wysokim poziomie, świadczone przez naszych spedytorów o wysokich kompetencjach i z dużym doświadczeniem w branży. By zapewnić Klientowi wyjątkową ofertę i najlepsze z możliwych, aktualnie dostępnych rozwiązań, dobierają właściwy środek transportu (zabudowa, certyfikaty, uprawnienia kierowców), planują możliwą najkrótszą trasę, optymalizują koszty, doradzają, jeśli Klient ma pytania lub wątpliwości, współpracują z agencją celną, jeśli transport odbywa się do lub z kraju spoza UE i świadczą cały szereg innych dodatkowych usług.

Oferujemy zarówno spedycję całopojazdową, jak również transport drobnicowy.

Nasze samochody (dostawcze i ciężarowe) oraz samochody naszych zakontraktowanych przewoźników można spotkać w każdym europejskim kraju. Współpracujemy z wieloma partnerami, agencjami, urzędami, by sprawnie i bez opóźnień docierać do końcowych odbiorców.

Uniq Logistic – z nami na czas!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear