Transport krajowy Katowice

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightKatowicekeyboard_arrow_rightTransport krajowy Katowice

Uniq Logistic Katowice

Spedytor krajowy Katowice

Krajowe usługi transportowe Katowice to oferta Uniq Logistic, z której korzystają zarówno Klienci o niewielkim wolumenie wysyłek, jak również Ci, przewożący łądynki całopojazdowe, poszukujący optymalnych, a czasem niestandardowych  rozwiązań, rozsądnych cen transportu i magazynowania.

Transport krajowy Katowice jest usługą, która nierzadko pochłania dużo czasu i energii, stanowi wyzwanie dla naszych spedytorów, którzy na każdym etapie zlecenia tj. dobór odpowiedniego środka transportu (w zależności od wagi, objętości i sposobu zapakowania towaru), przygotowanie niezbędnych dokumentów do transportu, odbiór i załadunek przesyłki, przeładunek na trasie przejazdu, rozładunek i dostawa do końcowego odbiorcy, dbają o każdy szczegół, sprawdzają przebieg realizacji. Dzięki wykorzystaniu taboru Uniq Logistic i współpracy z przewoźnikami o nienagannej reputacji na rynku, gwarantujemy Klientowi bezpieczeństwo jego ładunku, spokój oraz satysfakcję.

Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear