Transport ekspresowy Katowice

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightKatowicekeyboard_arrow_rightTransport ekspresowy Katowice

Uniq Logistic Katowice

Transport ekspres Katowice

Uniq Logistic od lat specjalizuje się w transporcie ekspresowym. Tam, gdzie liczy się czas i nie ma miejsca na pomyłki czy sytuacje awaryjne, nasi spedytorzy oferują Klientom transport ekspresowy  oraz dokładają wszelkich starań, by ładunek dotarł do miejsca docelowego w sposób szybki i bezpieczny. Dzięki temu, że Uniq Logistic dysponuje własną flotą oraz flotą zakontraktowanych przewoźników, dzięki temu, że w pobliżu Katowic znajdują się główne szlaki drogowe i kolejowe o charakterze krajowym i międzynarodowym, jesteśmy w stanie szybko zareagować na potrzeby Klienta i dostarczyć mu najlepsze z możliwych rozwiązań w konkurencyjnych cenach.

Profesjonalne podejście do klienta oraz duże doświadczenie spedytorów zatrudnionych w katowickim oddziale umożliwia nam przygotowywanie unikalnych ofert i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Transport ekspresowy Katowice to pewność, bezpieczeństwo, terminowość.

Skorzystaj z oferty Uniq Logistic!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear