Transport express Gdynia

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightGdyniakeyboard_arrow_rightTransport express Gdynia

Uniq Logistic Gdynia

Transport ekspresowy Gdynia

Dla wielu naszych Klientów, szczególnie z branży motoryzacyjnej, elektronicznej, meblowej czy odzieżowej, czas dostawy ma krytyczne znaczenie. W takim przypadku spedytorzy Uniq Logistic oferują Klientom usługę transportu ekspresowego, czyli przewóz towaru środkiem transportu pozwalającym dotrzeć do miejsca rozładunku w możliwie najkrótszym czasie. Gdyński oddział Uniq Logistic wykorzystuje w tym celu pojazdy, których masa całkowita nie przekracza 3,5 t (flota własna lub zweryfikowanych podwykonawców).

Dzięki temu, że oddział zlokalizowany jest w bliskiej odległości od portu i infrastruktury portowej, a nasi specjaliści ściśle współpracują z certyfikowanymi agencjami celnymi, gwarantujemy szybką realizację załadunku oraz formalności związanych z odprawą celną. Spedycja ekspresowa Gdynia to pewność i bezpieczeństwo ładunku, rzetelne informacje i stały nadzór nad przebiegiem realizacji zlecenia, unikalna i indywidualna oferta.

Uniq Logistic – z nami na czas!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear