Transport międzynarodowy Wrocław

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightWrocławkeyboard_arrow_rightTransport międzynarodowy Wrocław

Uniq Logistic Wrocław

Spedytor międzynarodowy Wrocław

Uniq Logistic z siedzibą we Wrocławiu oferuje szeroki wachlarz międzynarodowych usług transportowych, zarówno całopojazdowych, jak i tych, których ładunki nie zajmują całej powierzchni samochodu, czyli przewozów drobnicowych.

Z myślą o nich stworzyliśmy takie rozwiązania, by ładunki docierały do odbiorców terminowo, by zapewnić ładunkom bezpieczeństwo podczas transportu, przeładunków, magazynowania, by standardy były zachowane, a jakość usługi zawsze na wysokim poziomie, a ceny konkurencyjne.

Spedytorzy we Wrocławiu posiadają wiedzę i kompetencję, by zapewnić i zagwarantować każdemu Klientowi indywidualne podejście i unikalną ofertę – doradzą, odpowiedzą na pytania, zawsze wiedzą, gdzie w danej chwili jest dany ładunek. Do realizacji usługi transportu międzynarodowego wykorzystują firmowe samochody oraz flotę podwykonawców cieszących się dobrą opinią na rynku.

Zaufaj nam – powierz nam swój ładunek!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear