Transport doładunkowy i drobnica

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightWrocławkeyboard_arrow_rightTransport doładunkowy i drobnica

Uniq Logistic Wrocław

Transport LTL Wrocław

Oddział Uniq Logistic zlokalizowany we Wrocławiu, w jednym z mocniej rozwiniętych przemysłowo obszarów Polski, świadczy kompleksowe usługi logistyczne Klientom z Dolnego Śląska (choć nie tylko). Z naszej oferty transportu krajowego doładunki/drobnica korzystają większe i mniejsze przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe, którym zależy na sprawnej logistyce oraz na optymalnych kosztach magazynowania oraz transportu.

Dzięki ścisłej współpracy z innymi oddziałami i magazynami firmy, dzięki własnej flocie samochodów ciężarowych i dostawczych, dzięki współpracy ze sprawdzonymi przewoźnikami, jesteśmy w stanie zagwarantować Klientowi szytą na miarę jego potrzeb ofertę na obsługę zarówno dużych i regularnych, jak i mniejszych i doraźnych potoków wysyłek, wysoką jakość obsługi, możliwie krótki czas realizacji. Niezależnie od tego, czy ładunek jest niewielką paczka, czy paletą, zawsze dostarczymy go do odbiorcy na czas.

Zapytaj nas o ofertę!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear