Transport krajowy Wrocław

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightWrocławkeyboard_arrow_rightTransport krajowy Wrocław

Uniq Logistic Wrocław

Spedytor krajowy Wrocław

Uniq Logistic od lat specjalizuje się w transporcie krajowym i od lat unowocześnia (samochody dostawcze wyposażone w windy czy przystosowane do przewozu odzieży na wisząco) oraz powiększa swoją flotę, którą udostępnia Klientom.

Realizowane przez wrocławskich spedytorów usługi transportu krajowego świadczone są na wysokim poziomie – dzięki wykorzystaniu floty Uniq Logistic oraz samochodów naszych zaufanych podwykonawców, mamy pełną kontrolę nad ładunkiem na każdym etapie zlecenia oraz rzetelne informacje, które przekazujemy Klientowi.

Nasze oferty na transport krajowy całopojazdowy oraz drobnicowy dla stałych kontraktów oraz dla zleceń jednorazowych są unikalne i konkurencyjne – zawsze staramy się  wyjść na przeciw wszystkim oczekiwaniom Klienta, zapewnić najlepszą cenę oraz warunki realizacji (doradzimy wybór środka transportu oraz zaplanujemy możliwie najkrótszą trasę).

Transport krajowy Wrocław – z nami na czas!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear