Transport ekspresowy Wrocław

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightWrocławkeyboard_arrow_rightTransport ekspresowy Wrocław

Uniq Logistic Wrocław

Transport express Wrocław

Transport ekspresowy Wrocław to usługa dedykowana wszystkim tym Klientom, którzy nie mogą pozwolić sobie na przestój linii produkcyjnych. By zapewnić przewóz towaru do miejsca rozładunku w możliwie najkrótszym czasie, nasi spedytorzy wykorzystują samochody, których masa całkowita nie przekracza 3,5 t, będące własnością Uniq Logistic, jak i zakontraktowanych podwykonawców.

Stolica Dolnego Śląska ma doskonałe połączenia drogowe z Czechami i Niemcami, dzięki temu realizacja zlecenia na transport ekspresowy do każdego kraju w Europie przebiega w sposób płynny i sprawny. By zapewnić Klientowi najwyższą jakość wykonywanej usługi, spedytorzy wrocławskiego oddziału stale nadzorują przebieg poszczególnych etapów zlecenia i przekazują Klientowi rzetelne informacje. Ich doświadczenie oraz wiedza jest niezwykle pomocne, gdy Klient oczekuje niestandardowej oferty. Transport ekspresowy krajowy i międzynarodowy Wrocław z Uniq Logistic to pewność, punktualność i bezpieczeństwo ładunku.

Uniq Logistic – zaufaj nam!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear