Transport międzynarodowy Warszawa

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightWarszawakeyboard_arrow_rightTransport międzynarodowy Warszawa

Uniq Logistic Warszawa

Spedytor międzynarodowy Warszawa

Transport międzynarodowy Warszawa to kompleksowe usługi świadczone na wysokim poziomie. Spedytorzy z oddziału Uniq Logistic zlokalizowanego w Pruszkowie, o wysokich kompetencjach i z dużym doświadczeniem w branży, dysponują wszystkimi narzędziami, by zapewnić Klientowi wyjątkową ofertę, w zakresie transportu całopojazdowego jak i drobnicowego, oraz najlepsze z możliwych i aktualnie dostępnych rozwiązań – dobierają właściwy środek transportu (zabudowa, certyfikaty, uprawnienia kierowców), planują najkrótszą możliwą trasę, optymalizują koszty, doradzają, jeśli Klient ma pytania lub wątpliwości, współpracują z agencją celną, by, jeśli zachodzi taka konieczność, przygotowanie potrzebnych dokumentów i odprawa celna przebiegły w sposób sprawny i bezproblemowy i świadczą cały szereg innych dodatkowych usług.

Samochody z logo Uniq Logistic oraz samochody przewoźników, którym powierzamy ładunki można spotkać na drogach w całej Europie.

Sprawdź nasze rozwiązanie dla Ciebie!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear