Transport krajowy Warszawa

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightWarszawakeyboard_arrow_rightTransport krajowy Warszawa

Uniq Logistic Warszawa

Krajowe usługi transportowe Warszawa

Sprawna logistyka, optymalne koszty magazynowania i transportu to najważniejsze kryteria, które biorą pod uwagę przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe, których ładunki nie zajmują całej powierzchni ładunkowej, a które poszukują operatora logistyki.

Uniq Logistic to spedytor krajowy działający w Warszawie, który w ramach oferty transportu, zarówno doładunkowego, drobnicowego oraz całopojazdowego, nie tylko odpowiada na wyżej wspomniane potrzeby, ale oferuje znacznie więcej – każda nasza oferta jest szyta na miarę potrzeb Klienta, stanowi więc zbiór indywidualnych rozwiązań.

Ścisła współpraca z innymi oddziałami i magazynami firmy, możliwość wykorzystania własnego taboru, podpisane kontrakty ze sprawdzonymi przewoźnikami dają nam możliwość realizacji usługi dla niewielkiej paczki, palety lub większych ładunków. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się odbiorca towaru – dostarczymy towar na czas.

Uniq Logistic – zapytaj nas o wycenę!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear