Transport doładunkowy i drobnica Warszawa

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightWarszawakeyboard_arrow_rightTransport doładunkowy i drobnica Warszawa

Uniq Logistic Warszawa

Spedycja LTL Warszawa

Transport doładunkowy i drobnicowy Warszawa to oferta Uniq Logistic skierowana do firm ze Stolicy i okolic, których ładunki nie zajmują całej powierzchni ładunkowej samochodu, są wysyłane do różnych odbiorców, którym zależy na optymalnych kosztach. Wysokiej klasy specjaliści z naszego oddziału w Pruszkowie, z myślą o potrzebach takich właśnie Klientów, stworzyli takie rozwiązania, by ładunki docierały do odbiorców krajowych i międzynarodowych terminowo, by wszystkie standardy bezpieczeństwa zostały zachowane na poszczególnych etapach realizacji zlecenia, a jakość usługi zawsze była utrzymana na wysokim poziomie.

Wszyscy nasi pracownicy posiadają wiedzę i kompetencje, by zapewnić i zagwarantować każdemu Klientowi indywidualne podejście i unikalną ofertę. Realizacja usługi transportu międzynarodowego wymaga współpracy z wieloma partnerami, m.in. podwykonawcami, którzy udostępniają nam swoją flotę, agencjami celnymi, które reprezentują nas w Urzędzie Celnym.

Sprawdź nasze możliwości!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear