Magazyn wysokiej klasy Warszawa

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightWarszawakeyboard_arrow_rightMagazyn wysokiej klasy Warszawa

Uniq Logistic Warszawa

Magazyny wysokiej klasy Warszawa

Biuro i magazyn Uniq Logistic w Warszawie znajduje się na terenie parku logistycznego MLP Pruszków II. W nowoczesnym obiekcie zaliczanym do magazynów klasy A dysponujemy powierzchnią ok. 5,5 tys. m2, na której umożliwiamy naszym Klientom składowanie różnego rodzaju towarów, w tym towarów niebezpiecznych ADR oraz towarów celnych (magazyn czasowego składowania). Nasza oferta obejmuje, oprócz składowania towarów, szeregi innych usług (VAS), które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów.

Dzięki temu, że magazyn znajduje się w pobliżu Warszawy oraz głównych dróg krajowych (autostrada A2, Trasa Poznańska), dzięki własnej flocie oraz współpracy z licznymi, sprawdzonymi przewoźnikami jesteśmy w stanie zrealizować pilne dostawy, dla których czas ma krytyczne znaczenie. Zatrudnieni w oddziale pracownicy są wysokiej klasy specjalistami, którzy dbają o to, by każda świadczona w magazynie wysokiej klasy Pruszków była na najwyższym poziomie.

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear