Warszawa

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightWarszawa

TRANSPORT I LOGISTYKA

Uniq Logistic Warszawa

Biuro i magazyn Uniq Logistic mieszczą się w parku logistycznym MLP Pruszków II. Nowoczesny obiekt, o najwyższych standardach i rozwiązaniach znajduje się na terenie Brwinowa w bliskiej odległości od Warszawy, autostrady A2, Trasy Poznańskiej oraz bocznic kolejowych. Na powierzchni blisko 5.500 m2 świadczymy usługi składowania towarów standardowych i niebezpiecznych ADR, towarów celnych (magazyn czasowego składowania), a także Value-Added Services, czyli usługi dodane m.in. przepakowywanie, etykietowanie, kompletację towaru.

W biurze spedycyjnym zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy podejmą się każdego wyzwania w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego wg. życzeń i potrzeb Klientów. Jakość wszystkich świadczonych usług jest na najwyższym poziomie, a każdemu Klientowi gwarantujemy indywidualne podejście i unikalne oferty.

Mapa – biuro i magazyn

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear