Składowanie towarów Tczew

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightTczewkeyboard_arrow_rightSkładowanie towarów Tczew

Uniq Logistic Tczew

Usługi magazynowania Tczew

Na powierzchni magazynowej o powierzchni 5 tys. m2 i najwyższym standardzie w tczewskim magazynie Uniq Logistic oferujemy Klientom m.in. krótko- i długoterminowe składowanie towarów. Zastosowane rozwiązania tj. regały wysokiego składowania, nowoczesny sprzęt magazynowy, system informatyczny WMS są gwarancją kompleksowej obsługi Klienta.

Nasi doświadczeni pracownicy magazynu podczas przyjmowania towaru przeprowadzają kontrolę ilościową i jakościową, ewidencjonują i oznakowują towar, zapewniają  składowanemu towarowi (ponadgabaryty, drobnica, standardowy) bezpieczne miejsce, gdzie ryzyko uszkodzeń jest minimalne, wszelkie operacje związane z przemieszczeniem ładunku przeprowadzają w zorganizowany sposób.

Każdy z naszych Klientów otrzymuje dzienny raport o ilości towaru składowanego w magazynie – dzięki temu ma rzetelne i poprawne informacje. Składowanie towarów Tczew – zadbamy o Twój czas i spokój, bezpieczeństwo Twojego ładunku, zapewnimy Ci optymalne koszty.

Zapytaj nas o ofertę!

Dane kontaktowe

ul. Bałdowska 27
83-110 Tczew

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear