Międzynarodowe usługi transportowe Poznań

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightPoznańkeyboard_arrow_rightMiędzynarodowe usługi transportowe Poznań

Uniq Logistic Poznań

Transport międzynarodowy całopojazdowy Poznań

Spedycję międzynarodową, usługę istotną dla naszych Klientów z Poznania i okolic, realizujemy w oparciu o własną flotę (dysponujemy małymi samochodami dostawczymi oraz ciężarowymi o ładowności od 1,2 do 24 ton) i o flotę przewoźników, z którymi współpracujemy od wielu lat, i którzy cieszą się dobrą opinią i zaufaniem na rynku usług transportowych. Dzięki temu możemy realizować zlecenia z zakresu przewozu przesyłek drobnicowych, jak również całopojazdowych. Spedytorzy z poznańskiego oddziału Uniq Logistic, o wysokich kompetencjach i z dużym doświadczeniem w branży, dysponują wszystkimi narzędziami, by zapewnić Klientowi wyjątkową ofertę i najlepsze z dostępnych rozwiązań.

Dobiorą właściwy środek transportu dla konkretnego ładunku, zaplanują trasę, przygotują wszystkie niezbędne dokumenty, zorganizują odprawę celną, jeśli transport międzynarodowy całopojazdowy Poznań odbywa się do lub z kraju spoza UE, poinformują o kolejnych etapach realizowanego zlecenia. Nasi pracownicy są dyspozycyjni i gotowi do wyzwań.

Sprawdź nasze możliwości!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear