Transport krajowy Poznań

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightPoznańkeyboard_arrow_rightTransport krajowy Poznań

Uniq Logistic Poznań

Spedytor krajowy Poznań

Uniq Logistic świadczy krajowe usługi transportowe Poznań dla większych i mniejszych przedsiębiorstw, dla firm, które posiadają dużo i nieco mniej wysyłek krajowych, dla podmiotów, których ładunki zajmują całą przestrzeń ładunkową i dla tych, którzy posiadają ładunki o dużych rozmiarach zajmujących całe naczepy samochodów ciężarowych. Ścisła współpraca pomiędzy oddziałami, dysponowanie różnego rodzaju flotą samochodową, wymiana informacji oraz duże doświadczenie naszych pracowników umożliwia nam szybką reakcję na potrzeby Klienta.

Optymalne koszty i czas dostawy to nie wszystko, co możemy zaoferować Klientowi w ramach tej usługi. Zanim zabierzemy się do przygotowywania oferty, uważnie wysłuchamy wszystkich pytań, rozwiejemy wszystkie wątpliwości i dopiero wtedy „uszyjemy” właściwą ofertę. Doświadczenie naszych pracowników, wysokiej klasy specjalistów w Poznaniu to gwarancja Twojego spokoju i bezpieczeństwo Twojego ładunku.

Zaufaj nam – powierz nam swój ładunek!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear