Transport doładunkowy i drobnicowy Łódź

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightŁódźkeyboard_arrow_rightTransport doładunkowy i drobnicowy Łódź

UNIQ LOGISTIC ŁÓDŹ

Przewozy doładunkowe i drobnicowe LTL Łódź

Transport ładunków, które nie zajmują całej powierzchni ładunkowej (drobnica, doładunki) to proces złożony z wielu, często specjalistycznych usług. By wyjść naprzeciw potrzebom firm z Łodzi i okolic, których wolumen wysyłek nie jest regularny i duży, stworzyliśmy rozwiązania, które pozwolą zaoferować Klientowi optymalne koszty oraz optymalny czas realizacji usługi.

Nasi wysokiej klasy specjaliści dokładają wszelkich starań, by zagwarantować każdemu Klientowi indywidualne podejście i przedstawić unikalną ofertę, by jakość usługi zawsze była utrzymana na wysokim poziomie, a wszelkie standardy utrzymane na poszczególnych etapach realizacji zlecenia.

Uniq Logistic nie posiada własnych regularnych linii drobnicowych, lecz realizuje usługi przewozu LTL Łódź, zarówno krajowego jak i międzynarodowego, w oparciu o współpracę z wieloma partnerami, m.in. podwykonawcami, którzy udostępniają nam swoją flotę, agencjami celnymi, które reprezentują nas w Urzędzie Celnym.

Uniq Logistic – zapytaj nas o wycenę!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear