Usługi składowania Łódź

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightŁódźkeyboard_arrow_rightUsługi składowania Łódź

Uniq Logistic Łódź

Usługi magazynowania Łódź

Oferta Uniq Logistic na składowanie towarów, poza standardowymi czynnościami tj. przyjęcie, umieszczenie na regale, wydanie obejmuje szereg innych dodatkowych usług tj. wstępna kontrola jakości, sortowanie, przepakowywanie, etykietowanie, dystrybucja do końcowych odbiorców. Value-Added Services zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymogów Klienta.

Nasi pracownicy w łódzkich magazynach posiadają dużą wiedzę oraz doświadczenie w organizowaniu łańcuchów dostaw. Dbają o każdy szczegół podczas realizacji zlecenia, by zagwarantować punktualność dostaw i ograniczyć do minimum możliwość wystąpienia błędów podczas wysyłki.

Każdy z naszych Klientów posiada pełną wiedzę i kontrolę nad składowanym towarem, ponieważ każdego dnia generujemy w systemie WMS dzienny raport. W naszych magazynach umożliwiamy Klientom składowanie towarów Łódź standardowych, ponadgabarytowych, o dużej wartości oraz celnych (magazyn czasowego składowania).

Uniq Logistic – Twój operator logistyki!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear