Międzynarodowe usługi transportowe Katowice

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightKatowicekeyboard_arrow_rightMiędzynarodowe usługi transportowe Katowice

Uniq Logistic Katowice

Transport międzynarodowy Katowice

Transport międzynarodowy Katowice to idealne rozwiązanie dla firm produkcyjnych i handlowych z Katowic i okolic, które regularnie wysyłają duże ilości przesyłek, drobnicowych oraz całopojazdowych, do krajów europejskich. Realizacja zlecenia przez naszych spedytorów w oddziale Uniq Logistic zlokalizowanym w Katowicach nie ogranicza się tylko do zagwarantowania terminowości dostaw, zorganizowania odprawy celnej, jeśli transport odbywa się poza strefę UE czy optymalnego dostosowania pojazdu do konkretnego ładunku (posiadamy szeroką flotę pojazdów własnych i kontraktowych z ładownością od 1t do 25t ) – ich zadaniem jest przygotowanie takiej oferty, która będzie odpowiedzią na wszystkie potrzeby Klienta.

Dedykowane rozwiązania, wychodzenie poza standardy to nasza specjalność. Doświadczony zespół specjalistów posiada wysokie kompetencje, bogate doświadczenie, jest dyspozycyjny, zatem Klienci otrzymują unikalne usługi na najwyższym poziomie.

Uniq Logistic – z nami na czas!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear