Transport doładunkowy i drobnicowy Katowice

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightKatowicekeyboard_arrow_rightTransport doładunkowy i drobnicowy Katowice

Uniq Logistic Katowice

Przewozy doładunkowe i drobnicowe LTL Katowice

W Katowicach, kolejnym liczącym się w krajowej skali ośrodku gospodarczym, o dużym udziale działaności produkcyjnej potrzeby transportowe przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych są bardzo zróżnicowane. Wychodząc im naprzeciw, Uniq Logistic rozbudował swoją ofertę usług o transport doładunkowy i drobnicę Katowice – krajowy i międzynarodowy.

Dzięki współpracy z wieloma partnerami i przewoźnikami, spedytorzy w Katowicach są w stanie zorganizować wysyłkę przesyłek o niewielkich rozmiarach i wadze do każdego miejsca na świecie, a dzięki współpracy z certyfikowaną agencją celną przygotować wszystkie niezbędne dokumenty do odprawy celnej. Wysokie kompetencje w organizowaniu łańcuchów dostaw naszych pracowników są gwarancją nie tylko terminowości dostaw (spedytor zawsze wie, gdzie w danej chwili znajduje się ładunek), konkurencyjnej ceny, ale także indywidualnego podejścia do Klienta i przygotowania takiej oferty, która spełni wszystkie oczekiwania. 

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear