Międzynarodowe usługi transportowe Gdynia

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightGdyniakeyboard_arrow_rightMiędzynarodowe usługi transportowe Gdynia

Uniq Logistic Gdynia

Transport międzynarodowy i spedycja Gdynia

Uniq Logistic oferuje szeroką gamę międzynarodowych usług transportowych. Bez względu na wielkość przewożonego ładunku, czy jest to transport drobnicowy, czy też całonaczepowy, jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksową obsługę naszych klientów i wysoką jakość oferowanych usług transportowych. Nasz oddział w Gdyni, spedytor na Europę, który znajduje się blisko portu, magazynów, najważniejszych urzędów (m.in. celny) gwarantuje naszym Klientom kompleksową obsługę w zakresie transportu międzynarodowego.

Naszymi atutami są terminowość dostaw, rzetelność, elastyczność, konkurencyjność stawek, otwartość na potrzeby Klienta, stały kontakt z podwykonawcą, możliwie najkrótszy czas dostawy od nadawcy do odbiorcy – zależy nam, aby nasze usługi były na wysokim poziomie, ale także, by w pełni odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom Klienta.

Skontaktuj się z nami, a znajdziemy potrzebne Ci rozwiązanie!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear