Krajowe usługi transportowe Gdynia

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightGdyniakeyboard_arrow_rightKrajowe usługi transportowe Gdynia

Uniq Logistic Gdynia

Spedycja i transport krajowy Gdynia

Uniq Logistic realizuje krajowe usługi transportowe Gdynia nie tylko w ramach dostawy towaru rozładowanego z kontenerów do odbiorców końcowych. Wychodząc na przeciw potrzebom Klientów z północnego rejonu Polski, nasza spedycja organizuje przewóz na krajowych trasach różnego rodzaju ładunków – o różnych wymiarach, wadze, warunkach przewozu.

Transport krajowy Gdynia realizujemy w oparciu o własną flotę (dysponujemy małymi samochodami dostawczymi oraz ciężarowymi o ładowności od 1,2 do 24 ton) i o flotę partnerów cieszących się dobrą opinią i zaufaniem na rynku usług transportowych. Dzięki temu mamy pewność, że ładunek naszego Klienta jest bezpieczny i zostanie podjęty oraz dostarczony do celu w określonym terminie.

Dokładamy wszelkich starań, by każda przygotowana przez nas oferta zawsze zawierała optymalne koszty transportu i minimalny czas potrzebny do realizacji konkretnego zlecenia. Indywidualne podejście do Klienta, niezależnie od tego, czy potrzebuje transportu krajowego całopojazdowego dla standardowego czy wymagającego specjalnych warunków przewozu towaru, dostawy do dużego miasta czy do najbardziej odległego zakątka kraju, jest naszym priorytetem – z uwagą wysłuchamy pytań i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie. Zebrane przez lata doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na naprawdę wysokim poziomie.

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear