Transport całopojazdowy Gdynia

Uniq Logistickeyboard_arrow_rightOddziałykeyboard_arrow_rightGdyniakeyboard_arrow_rightTransport całopojazdowy Gdynia

Uniq Logistic Gdynia

Spedycja FTL i przewozy całopojazdowe Gdynia

Całopojazdowe usługi transportowe realizowane przez spedytorów w gdyńskim oddziale Uniq Logistic to usługi świadczone na najwyższym poziomie – dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, ponieważ chcemy zapewnić Klientom nie tylko kompleksową, ale również unikalną obsługę.

Transport całopojazdowy Gdynia realizujemy do wszystkich krajów Europy – dla danego ładunku dobieramy odpowiedni środek transportu (rodzaj zabudowy, stosowne certyfikaty tj. Euro 6), planujemy najbardziej optymalną trasę, doradzamy, jeśli Klient ma pytania lub wątpliwości, pomagamy w  przygotowaniu dokumentów do odprawy celnej, gdy transport międzynarodowy całopojazdowy Gdynia odbywa się do lub z krajów państw niezrzeszonych.

Do realizacji transportu wykorzystujemy własną flotę lub powierzamy ładunek sprawdzonym i zaufanym przewoźnikom. Dzięki temu, że nasze biuro jest blisko portu, magazynów, urzędu celnego, najważniejszych urzędów, nasi spedytorzy międzynarodowi mają możliwość osobistej kontroli nad przebiegiem poszczególnych etapów zlecenia.

Zaufaj nam – powierz nam swój ładunek!

Zapraszamy do współpracy

Zaufali nam

nowe gumy
thales
west rock
flex
ils
meble wójcik
moje bambino
skamex
komfort
inter cars
investa
lorenz
agata meble
tarkett
whirlpool
bsh
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear