Awizacja

Spedytor krajowy i międzynarodowy

Start Kariera Kariera Spedytor krajowy i międzynarodowy

Opis stanowiska

  • organizowanie przewozu towarów,
  • udzielanie instrukcji i porad w zakresie warunków przewozu, wyboru środka transportu oraz trasy przewozu przesyłek,
  • nadzorowanie procesów przewozowych, w tym informowanie zleceniodawcy o przeszkodach w jego wykonaniu,
  • optymalizowanie tras przewozowych, negocjowanie stawek frachtu,
  • dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń,
  • dbałość o dobre relacje z przewoźnikami i klientami,
  • aktywny udział w poszerzaniu bazy klientów i przewoźników,
  • zapewnienie taboru wystarczającego do realizacji bieżących zleceń,
  • dbanie o wynik dodatni na wykonywanych zleceniach, wykonanie założonego planu,
  • bieżąca analiza i optymalizacja zysków wygenerowanych przez tabor firmowy

Wymagania

  • doświadczenie w branży spedycyjnej minimum rok (warunek niezbędny),
  • wykształcenie minimum średnie,
  • umiejętność sprawnej komunikacji i pracy w zespole,
  • codzienna współpraca z przewoźnikami w zakresie realizowanych zleceń,
  • sumienność i wysoka motywacja,
  • dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim,
  • motywujące wynagrodzenie zależne od wyników pracy,
  • pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie, pakiet socjalny)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na e-mail: rekrutacja@uniqlogistic.pl.

Pracuj z nami!

Zapraszamy do kontaktu
Współpracuj z firmą UNIQ LOGISTIC

Zapraszamy do współpracy Zaufali nam

Kontakt

Łódź, 93-231
ul. Dąbrowskiego 225/243

NIP: 982 035 17 95
REGON: 100486212
KRS: 0001033798