Interview with Arkadiusz Olszewski responsible for the warehouse in Tczew.

O podstawowych zasadach świadczenia usług przez firmę Uniq Logistic mówił Arkadiusz Olszewski, pracownik firmy na portalu „Wiadomości naszemiasto.pl Tczew“

Podstawowym filarem działalności firmy Uniq Logistic są usługi magazynowo- logistyczne. Jeden z jej oddziałów mieści się przy ul. Bałdowskiej, tam też powstała profesjonalna hala, którą wyposażono we wszelkie unowocześnienia. Hala magazynowa z założenia służy do składowania i operacji na towarze.

– Nasze usługi nie ograniczają się jednak wyłącznie do składowania towarów. Proponujemy także usługi związane z przepakowywaniem, etykietowaniem, słowem- z każdą usługą, którą nasi klienci chcą zlecić do wykonania poza swoją organizacją- wyjaśnia Arkadiusz Olszewski, pracownik firmy.

O nowoczesności hali przesądzają jej ogromne możliwości oraz użyte systemy, które ułatwiają pracę operatorowi logistycznemu.

– Nasi klienci muszą być pewni, że ich towary składowane w magazynach Uniq Logistic są przechowywane w odpowiedniej temperaturze i przy odpowiedniej wilgotności powietrza- dodaje pan Olszewski.- Ważne jest również to, że cały obiekt ma odpowiednie zabezpieczenie przeciwpożarowe i jest profesjonalnie monitorowany i ochraniany przez 365 dni w roku.

Taka hala to przede wszystkim nowe możliwości i nowe miejsca pracy.

– Ilość pracowników w tego rodzaju miejscach pracy jest wprost proporcjonalna do wachlarza wykonywanych przez operatora usług, a te zależą od zgłaszanych nam przez klientów potrzeb- tłumaczy.- Przyszłość to rozwój – takie są cele i plany – a rozwój to także nowe miejsca pracy na wszystkich szczeblach.