Awizacja

Magazynier - operator wózka widłowego [Łódź]

Start Kariera Kariera Magazynier - operator wózka widłowego

Do naszego centrum logistycznego w Łodzi poszukujemy magazynierów - operatorów wózka widłowego.

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i kontrola dostaw na podstawie dokumentów dostawy,
  • rozładunek ręczny kontenerów
  • prawidłowe ustawianie towarów w polach odkładczych, na regałach wysokiego składowania bądź
    w blokach,
  • dekompletacja/kompletacja towarów na podstawie dokumentów, przy użyciu skanera,
    praca na skanerze oraz w systemie WMS,
  • inwentaryzacje roczne, wyrywkowe,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy i powierzone mienie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • znajomość gospodarki magazynowej,
  • doświadczenie w pracy na skanerze oraz z systemami WMS,
  • znajomość obowiązujących przepisów BHP oraz PPOŻ,
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT, poparte praktycznym doświadczeniem,
  • mile widziane doświadczenie w jeździe wózkiem z chwytakiem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim,
  • motywujące wynagrodzenie zależne od wyników pracy,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiet socjalny, opieka medyczna Medicover)

Zgłoszenia prosimy przesyłać na rekrutacja@uniqlogistic.pl

Zapraszamy do współpracy Zaufali nam

Kontakt

Łódź, 93-231
ul. Dąbrowskiego 225/243

NIP: 982 035 17 95
REGON: 100486212
KRS: 0001033798